Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

проблеми
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Фен Клуб ЕТЪР Форуми -> Прогнози
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Karshev
модератор
модератор

Местожителство: Велико Търново/Варна

МнениеПуснато на: Съб Апр 18, 2009 10:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Когато въвеждах мачовете, мачът Академик - Гаргите беше даден в събота..и цяла седмица така и не разбрах, че е изместен.
Гледам, че вече 4 предвидливи участника в играта са го сложили 0-2!
Нека и другите да го направят, ако ли не чакам предложения, какво да правим с него??
Моето мнение е да се изтрие
GARVAN
трансферен рекорд
трансферен рекорд

Местожителство: В.ТЪРНОВО (временно Шопия)

МнениеПуснато на: Съб Апр 18, 2009 11:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Нещо не схванах. За кога е отменен или пък да не би вече да е игран?
Сори, разбрах вече. Тва може да го изтриете.
affen
към алея на славата
към алея на славата

Местожителство: високо на баира

МнениеПуснато на: Съб Апр 18, 2009 3:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Естественно,че прогнозите за този мач трябва да се изтрият на всички.След като е имало опция да се залага след изиграването му,то задължително мача се изтрива.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
gog
към алея на славата
към алея на славата

МнениеПуснато на: Съб Апр 18, 2009 4:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

affen написа:
Естественно,че прогнозите за този мач трябва да се изтрият на всички.След като е имало опция да се залага след изиграването му,то задължително мача се изтрива.

Абсолютно неприемливо е да се изтриват всички прогнози за мача Академик - Белите орли. Защо прогнози, които са направени преди изиграване на срещата вчера, да се анулират? Каква е логиката? Ако някой желае да изтрие прогнозите дадени днес, но не и тези преди срещата. Wink
Karshev
модератор
модератор

МнениеПуснато на: Съб Апр 18, 2009 5:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

gog написа:
affen написа:

Абсолютно неприемливо е да се изтриват всички прогнози за мача Академик - Белите орли. Защо прогнози, които са направени преди изиграване на срещата вчера, да се анулират? Каква е логиката? Ако някой желае да изтрие прогнозите дадени днес, но не и тези преди срещата. Wink

Няма как да изтрия част от прогнозите..или трия мача или нищо не трия. Също така системата не ми позволява да видя кой, кога е заложил.
Може би Цецо има повече привилегии.
GARVAN
трансферен рекорд
трансферен рекорд

Местожителство: В.ТЪРНОВО (временно Шопия)

МнениеПуснато на: Съб Апр 18, 2009 6:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз лично бях писал мача 2:0 и като разбрах че е изигран вече и го поправих на 0:2. Мисля че трябва да се анулират прогнозите за тоя мач. Или някой може би ще каже, че го е дал 0:2 още от четвъртък Shocked ?
dimbito
към алея на славата
към алея на славата

Местожителство: ВЕЛИКО ТЪРНОВО / Стара Загора

МнениеПуснато на: Съб Апр 18, 2009 6:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Анулирайте мача никой не беше дал 0:2 аз бях първия още в 19,00 вчера го дадох, а после след мен още 4, а днес 7.
gog
към алея на славата
към алея на славата

МнениеПуснато на: Съб Апр 18, 2009 6:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За да е коректно към всички участници - трябва да се анулират само прогнози дадени след 17 часа на 17 април. Защо прогнози дадени преди това трябва да отпадат? Някой да обясни логиката. Имаме 13 участника играли този мач, шестима са познали, колко от тях са залагали след това, може да се провери в системата.
affen
към алея на славата
към алея на славата

МнениеПуснато на: Съб Апр 18, 2009 8:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

GARVAN написа:
Аз лично бях писал мача 2:0 и като разбрах че е изигран вече и го поправих на 0:2. Мисля че трябва да се анулират прогнозите за тоя мач. Или някой може би ще каже, че го е дал 0:2 още от четвъртък Shocked ?

Ето ти отговор на въпроса ,защо мача трябва да се изтрие.Айде пак като на европеиското чалъми ще прилагаме.И аз можех да го променя този мач.от 13 човека 7 познали " логичното 0:2".Тва да не ти е еврофутбол,че след 17 часа на 17 да се трие.Глупости

Мача се трие и тва е!!!Кършев трии мача.Повечето се обявиха за изтриване на мача.
Върнете се в началото
gog
към алея на славата
към алея на славата

МнениеПуснато на: Съб Апр 18, 2009 8:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

affen написа:
GARVAN написа:

Ето ти отговор на въпроса ,защо мача трябва да се изтрие.Айде пак като на европеиското чалъми ще прилагаме.И аз можех да го променя този мач.от 13 човека 7 познали " логичното 0:2".Тва да не ти е еврофутбол,че след 17 часа на 17 да се трие.Глупости

Мача се трие и тва е!!!Кършев трии мача.Повечето се обявиха за изтриване на мача.

affen, опитай се да ми обясниш, защо трябва да се анулира твоята прогноза 2-0 за Академик, след като е дадена преди мача. Нещо нередно да има. Или пък останалите прогнози дадени също преди 17 часа вчера. Да се анулират всички прогнози 2-0 за Белите орли, но не и останалите. Тук някой иска да си спести 1 непознат мач.
Абстрахирайки се от мача в София, разликата между 1-я и 2-я леко нараства, а не намалява.
Karshev
модератор
модератор

МнениеПуснато на: Съб Апр 18, 2009 9:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

gog, тъй като може би не четеш горните мнения ще ти кажа, за втори път че системата НЕ позволява да видя кой, кога е заложил!И преди изиграването на мачовете да видя какво е заложил.
Второ не може да се анулира прогноза на даден потребител или да се анулира даден резултат.
BillaBong, MyKuTo, sasho, Ramto, boev, dimbito, Violetova_lavina, Nerez, tsvet хайде споделете и вие мнение.
boev
национал
национал

Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Нед Апр 19, 2009 8:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако ще е по-добре за всички да се изтрие мача - изтрий го! Мен лично не ме бърка, пари не съм дал! Но си помислете за колегиалността и това, че не е трябвало някой да прогнозира в последствие! Даже не помня как съм го играл.....ухуууу даже 3:0 съм го играл Laughing !
Върнете се в началото
gog
към алея на славата
към алея на славата

МнениеПуснато на: Нед Апр 19, 2009 10:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Нека хипотетично да предположим, че срещата "Академик" - "Белите орли" беше завършила 2-0, 1-0 или 3-0, и имаше по двама човека познали резултата, както би се получило сега. Тогава пак ли щяха да се изтриват всички прогнози или само тези дадени след началото на мача.
Преди 1 година играех в подобна игра на един пловдивски сайт и тогава при такива казуси се изтриваха само прогнози дадени след като срещата е завършила. За да са равнопоставени всички ДА НЕ се въвеждат само резултатите на 7-те човека ПОЗНАЛИ резултата, но на останалите 6 да бъдат зачетени.
affen
към алея на славата
към алея на славата

МнениеПуснато на: Нед Апр 19, 2009 11:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

gog написа:

affen, опитай се да ми обясниш, защо трябва да се анулира твоята прогноза 2-0 за Академик, след като е дадена преди мача.

А бе нямам какво да ти обеснявам.Моята прогноза е дадена след мача.Откъде да знам кога ще се играе мача.Прогнозите трябва да се прекратяват със започване на първия мач.След като е имало опция да се манипулира прогнозата която и аз разбрах,но не направих, значи мача се трие.Както казва Боев и аз пари не съм давал.Ако ще си дигнеш егото ,че си изманипулирал системата хак да ти е.Даже можем и да спрем другите да залагаме,за да си вдигнеш чорбарската си работа.Пък какво правили в пловдивските сайтове ми е през оная работа. Другата седмица предлагам за да можеш да станеш първи да залагаме след края на кръга.Явно много си се вживял в тази игра.Аз лично ти връчвам жълтата фланелка.Честито
Върнете се в началото
gog
към алея на славата
към алея на славата

МнениеПуснато на: Нед Апр 19, 2009 11:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

affen написа:
gog написа:

affen, опитай се да ми обясниш, защо трябва да се анулира твоята прогноза 2-0 за Академик, след като е дадена преди мача.

А бе нямам какво да ти обеснявам.Моята прогноза е дадена след мача.Откъде да знам кога ще се играе мача.Прогнозите трябва да се прекратяват със започване на първия мач.След като е имало опция да се манипулира прогнозата която и аз разбрах,но не направих, значи мача се трие.Както казва Боев и аз пари не съм давал.Ако ще си дигнеш егото ,че си изманипулирал системата хак да ти е.Даже можем и да спрем другите да залагаме,за да си вдигнеш чорбарската си работа.Пък какво правили в пловдивските сайтове ми е през оная работа. Другата седмица предлагам за да можеш да станеш първи да залагаме след края на кръга.Явно много си се вживял в тази игра.Аз лично ти връчвам жълтата фланелка.Честито

Лошо е, когато на такъв християнски празник, човек се поддава на емоциите. affen, къде прочете или пък видя, че съм манипулирал системата. Казах как е най-справедливо за всички. Жълта фланелка не ми трябва, аз си я имам от повече от 6 месеца. Така че залагай, когато искаш, всеки има право да прави това, което намери за добре. Crying or Very sad
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Фен Клуб ЕТЪР Форуми -> Прогнози Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 4 от 5

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Режим на клавиатурата: