Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

прогнози - начало

Създайте нова тема   Напишете отговор    Фен Клуб ЕТЪР Форуми -> Прогнози
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
tsvet
администратор
администратор

Местожителство: ВТ

МнениеПуснато на: Пет Мар 21, 2008 8:46 am    Заглавие: прогнози - начало Отговорете с цитат

От доста време имам желание да ви предложа една допълнителна атракция към сайта, а именно прогнози за мачовете. Тъй като времето постоянно ме притиска не можах да го направя по-рано, а и сега има някои неща, които да се доизкусоряват, но в крайна сметка реших, да действам в движение.
Към момента, това е един експеримент, в който ще имате възможност да прогнозирате мачовете от нашата Б група.
Има проблеми, които още не съм отстранил, но с ваша помощ ще ги оправяме в ход. Този форум е за всякакви дискусии във връзка с играта с прогнози, за това пускайте тук всичко, което искате да кажете, като проблеми, препоръки и т.н.
Сайтът е www.prognozi.etarfans.net - регистрирайте се, влезте и разгледайте. Към момента имам проблем с настройките на мейла за потвърждение, който системата изпраща - ще получите при регистрация два мейла, но настройките на енкодинга ги правят в маймуни. Като ги получите изберете от настройките на браузъра/мейл клиента си Wimdows Cyrilic или Windows-1251. Трябва да натиснете на линка за потвърждение, за да активирате регистрацията си.
Освен това друг проблем е, че има едни иконки, които въпреки, че са си там системата не иска да ги разпознае и казва, че ги няма. Но това не е толкова важно.

Последната промяна е направена от tsvet на Пет Юни 06, 2008 9:44 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tsvet
администратор
администратор

Местожителство: ВТ

МнениеПуснато на: Чет Апр 17, 2008 3:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Поради проблем с връзките съм сменил адреса на сайта, вече е www.etarfans.net/prognozi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Фен Клуб ЕТЪР Форуми -> Прогнози Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Режим на клавиатурата: