Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

WC 2010
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Фен Клуб ЕТЪР Форуми -> Прогнози
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
tsvet
администратор
администратор

Местожителство: ВТ

МнениеПуснато на: Съб Май 29, 2010 12:25 pm    Заглавие: WC 2010 Отговорете с цитат

Подготвям игра с прогнози за световното. Надявам се, че Димбито и Кършев ще имат време да администрират това. Аз също ще помагам, не ще пътувам доста през юни и не знам дали ще съм постоянно на разположение.

Последната промяна е направена от tsvet на Пет Юли 30, 2010 10:38 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
^^LaDiN^^
национал
национал

МнениеПуснато на: Съб Май 29, 2010 8:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дай малко инфо за играта. Нещо свързано с прогнози ли ще е или ...?
пред когото и да е!
Айде всички ЕТЪР е, е
сектор А: шампион!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tsvet
администратор
администратор

МнениеПуснато на: Съб Май 29, 2010 9:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

^^LaDiN^^ написа:
Дай малко инфо за играта. Нещо свързано с прогнози ли ще е или ...?

Да. Абсолютно същото както обикновено, само че за турнира, а не за първенство. Само донапасвам детейлите и ще ви обявя кога да започнете с прогнозите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
dimbito
към алея на славата
към алея на славата

Местожителство: ВЕЛИКО ТЪРНОВО / Стара Загора

МнениеПуснато на: Нед Май 30, 2010 6:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ок ще помагам.
Хайде напред в играта.
tsvet
администратор
администратор

МнениеПуснато на: Пон Май 31, 2010 4:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля, че всичко работи вече. Ако имате регистрация, значи съм ви добавил да участвате за световното. Ако пък нямате - направете си и отидете на вашия профил, от където да активирате участие в играта за световното.
Ако забележите грешки в програмата, в часовете или нещо друго моля сигнализирайте на време на мен или на Димбито.
От профила си изберете кой според вас ще спечели турнира и автоматично знамето на съответната дъргава става ваш аватар. Възможно е да сменяте тази своя прогноза до началото на световното, след това (мисля, че го направих на обяд на 11 юни), тази опция се заключва и оставате с това до край на турнира. Това няма отражение върху прогнозите ви мач за мач, нито върху прогнозата ви за самия финален мач - отделни опции са. Т.е. ако от профила си изберете, че Северна Корея ще е световен шампион, това няма да ви блокира възможността да си предвиждате мачовете до края на първенството както ви харесва.
Регламентът е както обикновено - 3 точки за точен резултат и 1 точка за познат изход от двубоя. Не съм слагал бонус точки за познат световен шампион преди началото на турнира, но ако смятате, че е нужно, мисля, че има така опция.
В хода на първенството ако има някои много завързани мачове може да се слагат бонус точки на тях. Това ще го обсъждаме тук.
За сега това от мен.
Върнете се в началото
tsvet
администратор
администратор

МнениеПуснато на: Пон Май 31, 2010 5:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тъй като не съм сигурен дали е законно да събираме пари за залагания, то няма да го правим официално - ако искате, всеки да се обрече на една бира почерпка за победителя, така при 50-тина участника ще може да се спечелят две каси бира. Cool
Върнете се в началото
GARVAN
трансферен рекорд
трансферен рекорд

Местожителство: В.ТЪРНОВО (временно Шопия)

МнениеПуснато на: Пон Май 31, 2010 7:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За бирата съм съгласен, както и за останалото.
DURIN
модератор
модератор

Местожителство: В.Търново&Варна

МнениеПуснато на: Вто Юни 01, 2010 11:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

GARVAN написа:
За бирата съм съгласен, както и за останалото.

От сега се разделяй с биратаSmileМоже и с останалото Laughing
And your trip begins

Seven downward slopes
Seven bloodied hopes
Seven are your burning fires
Seven your desires...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger
hristo
титуляр
титуляр

МнениеПуснато на: Сря Юни 02, 2010 3:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цецо,как мога да заложа от сега на кой ще стане световен шампион?
Върнете се в началото
tsvet
администратор
администратор

МнениеПуснато на: Сря Юни 02, 2010 3:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hristo написа:
Цецо,как мога да заложа от сега на кой ще стане световен шампион?

Като се логнеш върви на "Моят профил" и там най-отгоре имаш едно падащо меню от където можеш да избереш победител в турнира. Но това е само, за да ти показва знамето на съответната държава като аватарче в класирането (класирането ще стане видимо след въвеждане на първите реални резултати).
Иначе за реална прогноза на шампиона, която да носи точки не съм направил опция.
Няма бонус точки за предварително посочен световен шампион.
Точки ще получиш за прогнозата си за финала, когато той се изиграе.
Върнете се в началото
hristo
титуляр
титуляр

МнениеПуснато на: Сря Юни 02, 2010 4:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аха ок,мерси
Върнете се в началото
tsvet
администратор
администратор

МнениеПуснато на: Чет Юни 03, 2010 9:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.etarfans.net/prognozi/calendar.php

Една допълнителна джаджа - предоставена от Марка. Календарът показва срещите по зати, по групи, по отбори и по стадиони.
Enjoy!
Върнете се в началото
ValioG
към алея на славата
към алея на славата

Местожителство: V.T.

МнениеПуснато на: Чет Юни 03, 2010 9:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

И това не е лошо. Може да се изтегли на екселски файл и да си попълваш мачовете и то отстрани си ти калкулира резултатите и класирането в групите:

http://futbolniprognozi.com/programa-za-svetovnoto-v-uar-2010
Б.Генчев-Кислов

Г.Василев, Ст.Петров
Върнете се в началото
tsvet
администратор
администратор

МнениеПуснато на: Чет Юни 03, 2010 10:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз това мислех да пусна, мерси!
Освен това се оказа, че нашите приятели от Уеб Фектъри са направили също игра с прогнози. Ако знаех може би нямаше да се занимавам с нашата, но така или иначе нашата сме си я почнали ще я довършим.
Ако обаче искате да си направите игра с колеги, приятели, в махалата и т.н. ето ви този линк:
http://www.football.webfactorybulgaria.com/en/
Ако искате да създадете собствена лига - например "фирма Бучкарев" го въвеждате в полето и първият, който се регистрира става мастър юзър на тази лига. После взема генерирания линк и го разпраща на приятели и си правите отделно първенство-
Ако пък не ви се прави отделно първенство можете да се джойннете в създаденото вече от Уеб Фектъри - http://www.football.webfactorybulgaria.com/en/webfactory
В тази последната можете да спечелите награди, предоставени от някои от клиентите на WF.

ПС. Да не се забравя, че и в нашата игра могат да се правят така наречените мини лиги, в които да се състезавате срещу избрани свои приятели.
Върнете се в началото
tsvet
администратор
администратор

МнениеПуснато на: Чет Юни 03, 2010 1:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Настроил съм системата да може да се дават или променят прогнози до 5 минути преди началото на срещата. След това се заключва.
Няма активиран функция "резултат по подразбиране", въпреки, че ако сте дали прогнози за част от мачовете и сте запазили цялата страница е възможно всички останали мачове да ви излязат с 0-0.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Фен Клуб ЕТЪР Форуми -> Прогнози Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 1 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Режим на клавиатурата: