Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Залози

Създайте нова тема   Напишете отговор    Фен Клуб ЕТЪР Форуми -> Прогнози
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
matanza
юноши младша
юноши младша

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пет Сеп 19, 2008 12:14 pm    Заглавие: Залози Отговорете с цитат

Малко ми е странно, че няма такава тема тук. Сигурен съм, че доста от пишещите пускат отвреме навреме по някое фишче. Било в Еврофутбол било другаде. Идеята ми е да споделяме тук обосновани прогнози и евентуални залози за мачове от регулярната програма. Въобще да коментираме мачове откъм хазартния им характер. Very Happy

Аз лично още не съм разглеждал подробно програмата за уикенда, но когато го направя ще споделя тук какво съм измислил. Засега ми любопитен мача на Етър, които нямат право на 6-ти хикс и се чудя ще вземат ли накрая един мач Twisted Evil

Другия ми любопитен отбор , който следя е Ебсфлийт. Еврофутбол са предложили коеф. 1.6 за единичка, трябва да го разгледам по отблизо...

Ами пишете какво сте видели... Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Фен Клуб ЕТЪР Форуми -> Прогнози Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Режим на клавиатурата: