Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Евро 2008
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Фен Клуб ЕТЪР Форуми -> Прогнози
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
biohazard
към алея на славата
към алея на славата

МнениеПуснато на: Пет Юни 27, 2008 12:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Обаче това с гледането на другите на прогнозите май не е много измислено.Примерно Афен води от 3 мача на Кършев с голова разлика и ако цъка същите резултати, каквито е прогнозирал адаша , то тогава няма как да бъде минат Confused
tsvet
администратор
администратор

Местожителство: ВТ

МнениеПуснато на: Пет Юни 27, 2008 12:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

biohazard написа:
Обаче това с гледането на другите на прогнозите май не е много измислено.Примерно Афен води от 3 мача на Кършев с голова разлика и ако цъка същите резултати, каквито е прогнозирал адаша , то тогава няма как да бъде минат Confused

Ок. Ще ги скрием за следващия сезон.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
biohazard
към алея на славата
към алея на славата

МнениеПуснато на: Пет Юни 27, 2008 1:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам дали може да се направи да не се виждат докато е възможно пргогнозирането, а да се откриват след това.
tsvet
администратор
администратор

Местожителство: ВТ

МнениеПуснато на: Пет Юни 27, 2008 1:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

biohazard написа:
Не знам дали може да се направи да не се виждат докато е възможно пргогнозирането, а да се откриват след това.

Точно това е опцията. Даже мисля, че от начало го бях включил за Б групата, но някойй искаше да се виждат прогнозите и на другите и го отворих.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Karshev
модератор
модератор

Местожителство: Велико Търново/Варна

МнениеПуснато на: Пет Юни 27, 2008 4:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

biohazard написа:

Именно и аз тва искам..и м-у другото преди да прогнозирам гледам прогнозата на афен и слагам различна..щъ не щъ Smile
Пък и от друга страна ако другият сезон ще е за награда е по-уместно да не се виждат прогнозите Wink
affen
към алея на славата
към алея на славата

Местожителство: високо на баира

МнениеПуснато на: Пет Юни 27, 2008 8:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

biohazard написа:

Първо освен последния мач прогнозите ни не се повтарят.
Второ ако някои е ощетен това съм аз,защото с един бъг Кършев ме настигна което е абсолютно нечестно,просто ако не си заложил на 0:0 не трябва да се брои.Ако беше така досега вече щях да съм първи.

Айде сега които ги разбира ги разбира,няка кво да търсите под вола теле Laughing Морално аз съм победител дори и втори да стана,тъй като програмата ме прецака Rolling Eyes с това като отчете един бъг неправомерно Evil or Very Mad Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
biohazard
към алея на славата
към алея на славата

МнениеПуснато на: Пет Юни 27, 2008 10:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Примерно Афен води от 3 мача

Въобще не съм визирал конкретно , нито съм те нападал, още по-малко съм се занимавал да ви гледам резултатите.Просто вие двамата бяхте първи и ви използвах като пример, с който целях да попитам за известни несъвършенства в системата.А това дали Кършев е цъкнал 0-0 или е забравил не ми влиза в работата, следя само да не попадна в зоната на изпадащите Wink .
BillaBong
национал
национал

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Юни 27, 2008 10:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз да попитам, за познат tournament winner дават ли се някакви точки?
Karshev
модератор
модератор

Местожителство: Велико Търново/Варна

МнениеПуснато на: Съб Юни 28, 2008 10:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

affen написа:
biohazard написа:

Второ ако някои е ощетен това съм аз,защото с един бъг Кършев ме настигна което е абсолютно нечестно,просто ако не си заложил на 0:0 не трябва да се брои.Ако беше така досега вече щях да съм първи.

Айде сега които ги разбира ги разбира,няка кво да търсите под вола теле Laughing Морално аз съм победител дори и втори да стана,тъй като програмата ме прецака Rolling Eyes с това като отчете един бъг неправомерно Evil or Very Mad Wink

Така първо: Защо си мислиш, че е бъг, а не реалната ми прогноза за мача Испания-Италия?
Второ:Човекът,който се смени прогнозата за Русия-Испания си ти...защото аз видях че първоначалната ти беше 2:1...
Така че дай да не спорим за глупости Cool
Иначе за познаването си прав, виж в играта западна Б група Laughing
Brashnyanov
резерва
резерва

Местожителство: Велико Търново / София

МнениеПуснато на: Съб Юни 28, 2008 5:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

affen написа:
biohazard написа:

Ами ако станеш трети? Пак ли ще си морален победител? Smile Или, с други думи, не ме подценявайте. Както каза Кършев, виж играта за западната Б група. Smile

Иначе и моята прогноза за онзи мач беше 0:0. Заложих на този резултат съвсем умишлено и целенасочено. Smile
Върнете се в началото
affen
към алея на славата
към алея на славата

МнениеПуснато на: Нед Юни 29, 2008 3:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Karshev написа:

Второ:Човекът,който се смени прогнозата за Русия-Испания си ти...защото аз видях че първоначалната ти беше 2:1...

Хихихи.Ти много недеи ме гледа кво правя аз и 10:0 за Германия бях написал ама си го промених 10 пъти. И пети да стана все тая.Това си е вид забавление,а не реално залагане за да се ядосвам.Пожелавам ви успех момчета. Wink
Върнете се в началото
biohazard
към алея на славата
към алея на славата

МнениеПуснато на: Нед Юни 29, 2008 4:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
. И пети да стана все тая.Това си е вид забавление,а не реално залагане за да се ядосвам.

Точно Smile , значи нямаше нужда да се оплакваш редовно от разни бъгове.Иначе както и да се развие оспорваната надпреварва накрая , за нас ти си победителят Very Happy .Наздраве и успех на дойчовците довечера!
GARVAN
трансферен рекорд
трансферен рекорд

Местожителство: В.ТЪРНОВО (временно Шопия)

МнениеПуснато на: Нед Юни 29, 2008 8:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ехооооооооооооо мен що така всички ме отписахте бре? Все още и аз имам шанс да стана първи, макар и теоретичен. Всъщност не е само теоретичен 3:1 за германците и съм първи.
affen
към алея на славата
към алея на славата

МнениеПуснато на: Нед Юни 29, 2008 8:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

biohazard написа:

Точно Smile , значи нямаше нужда да се оплакваш редовно от разни бъгове.

Аз ли се оплаках първи,че не се сещам,че пък и редивно???Хихихи!!!Нееееее пич!!Просто обичам поговорките-"каквото повикало такова се обадило" и "каквото посееш това ще жънеш".Прочети назад кои рева много много

Вмежду впрочем аз си предоставям прогнозите безплатно за преписване.Нямам претенции да ми се крият прогнозите,дори Цецо може да остави само моите видими или да има опция всеки да декларира дали иска да му се виждат прогнозите.
Върнете се в началото
affen
към алея на славата
към алея на славата

МнениеПуснато на: Нед Юни 29, 2008 8:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

GARVAN написа:
Всъщност не е само теоретичен 3:1 за германците и съм първи.

Съгласен съм така да свъши мача и ти да си първи.
Sieg!Sieg
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Фен Клуб ЕТЪР Форуми -> Прогнози Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 5 от 6

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Режим на клавиатурата: